coffee opava

COFFEESHOP COMPANY BREDA OPAVA

V COFFEESHOP COMPANY připravujeme kávu výhradně jen z nejkvalitnějších zrnek kávy Arabica, pocházející z těch nejlepších kávových plantáží na světě.

V COFFEESHOP COMPANY věříme, že skutečně dobrá káva není tajemství, ale umění. Nejvyšší kvalitu kávy dosahujeme pražením zrnek po dobu přesně 12 minut a přípravou v kávovaru s odlišnou technologií. Naše káva má díky pečlivé přípravě ve speciálních kávovarech opravdu lahodnou chuť a je šetrná k lidskému zdraví.

Kvalita COFFEESHOP COMPANY spočívá ve spojení tradičních Vídeňských hodnot podávání kávy a moderních trendů přípravy kávových specialit.
V COFFEESHOP COMPANY Vám připravíme nejen vynikající kávu a originální kávové speciality, ale i čerstvé snacky z prvotřídních surovin, křupavou tortilla pizzu, zdravou polévku, zeleninové saláty, skvělé dorty, zmrzlinové poháry a mnoho dalších pochutin.

Momentálně Vám s politováním nemůžeme sloužit, ale vy nás můžete předem podpořit v této nelehké situaci formou voucheru, poukazů 5+1 ZDARMA, který se vztahuje na kávy Espresso, Cappuccino 0,2, Caffé Latte 0,2 HOT a ICED, popřípadě libovolným finančním příspěvkem a přijít se k nám do COFFEESHOP COMPANY co nejdříve, o tom co umíme nejlépe přesvědčit a užít si chvilku pro sebe, odpočinek mezi nákupy nebo si zpříjemnit pracovní schůzku, jakmile to aktuální situace dovolí, budeme moci otevřít a těšit se opět na Vaší návštěvu. Všechny námi připravené produkty Vám budeme servírovat v komfortně prostorné kavárně a samozřejmostí bude také možnost rychlého výdeje s sebou. Připravujeme pro Vás navíc novinky, díky kterým k Vám budeme zase o krok blíže 🙂

Zakoupené poukazy můžete využít v CSC Avion Ostrava i CSC Breda Opava.

Děkujeme Vám za stálou podporu a loajalitu
Váš tým CSC