Laura Coffee

Laura Coffee

Laura Coffee je ostravská rodinná pražírna zrnkové kávy s vlastními kavárnami a pekárnou (www.lauracoffee.cz) Založil ji Ivo Ptáčník v roce 2012 a pojmenoval po své dceři. Od té doby se rozrůstáme, zaměstnáváme několik zaměstnanců, se kterými se snažíme vyhledávat nové možnosti v této nelehké době.

Stále pražíme několik druhů káv, vždy 100% Arabiku. Dvě zrnkové kávy jsou pojmenované po dcerách majitele. V sortimentu máme výběrovou specialitku nebo také bezkofeinovou kávu. Hodně se soustředíme na výběr surovin, kávu vybíráme podle chuťového profilu. Zrnkovou kávu nabízíme na našem e-shopu: http://eshop.lauracoffee.cz. Máme z kávy dětskou radost.

Máme tři vlastní kavárny Laura Coffee: kavárna s našimi denně čerstvými dorty v Ostravě-Hrabůvce, “kafeBistro” v areálu MAKRO Ostrava-Hrabová. Třetí je mini kavárnička “kafeKostka” na vlakovém nádraží Ostrava-Svinov. Aktuálně máme otevřeny dvě výdejní okénka – tu v areálu MAKRO a na Svinovském nádraží.

Dárkový poukaz je možné využít na jakýkoliv produkt, ať už kávu, zrnkovou káva, snídani, obědové menu nebo zákusek či chléb z naší Pekárny Laura Coffee.

Poukaz 5+1 jsme zacílili na nápoje na bázi espressa, tedy cappuccino, caffé latté apod., a to včetně našich ledových nápojů, které jsou za vyšší cenu.