studio dva

Divadelní kavárna Studio Dva

Nechtěli jsme doma jen tak sedět se založenýma rukama a čekat co bude, nebo nebude, a proto jsme se hned na začátku, co byla vydána vládní nařízení, rozhodli, že tu budeme pro naše hosty i nadále.
Zároveň jsme však situaci nebrali a nebereme na lehkou váhu, takže jsme hned od prvního dne „okénkového provozu“ byli vybaveni rouškami, které nám ušila naše kolegyně, rukavicemi a dezinfekcí, abychom situaci nepodcenili. První dny se toho moc nedělo, město bylo komplet vylidněné, centrum dvojnásob, a do nás se začali vkrádat pochybnosti, jestli jsme se nezbláznili, jestli by fakt nebylo lepší se na to nevykašlat a nebýt raději doma. Ale jelikož náš tým je složen ze samých bojovníků a držíme se hesla: nikdy nic nevzdávat.
Nyní testujeme rozvoz. Od pondělí do pátku mezi 11:00 a 18:30 si tak u nás můžete objednat jídlo s sebou na Dáme Jídlo nebo přes Uber eats, a nebo si jej samozřejmě můžete vyzvednout osobně u našeho „výdejního okénka“ v kavárně na Václavském náměstí 56 v Paláci Fénix.
Naše menu se skládá jen z několika jídel, které připravujeme vždy čerstvé až na základě objednávky, neleží tak někde celý den ve vodní lázni a neztrácí tak na chuti, ani na kvalitě. Samozřejmě vaříme i bezlepkově. Nabídneme Vám kávu s sebou od výborné pražírny Candy Cane.

Za každou jednotlivou objednávku Vám moc děkujeme, protože nám tím pomáháte přežít toto nelehké období. A nebojte, my Vám to pak vrátíme, až se život vrátí k normálu.

Naše aktuální menu najdete na našich webových stránkách: www.kavarnastudiodva.cz, anebo na instagramu ci facebooku Divadelní kavárny Studio DVA.